Bestyrelse

Missing People

"Vi vender hver en sten"

Frivillig forening:


Missing People

c/o Vivian Winther Eriksen

CVR: 37865737

Bank:

Sparekassen Kronjylland

Reg: 9323

Konto: 0011227287

MobilePay: 41065


Vagttelefon døgnet rundt:

71 74 76 76

41065

Opdateret 14.05.2019

Bestyrelse

Her kan I se bestyrelsen, der blev valgt på den generalforsamling 2. Febuar 2019


Hvis I ønsker at sende en mail til alle bestyrelsesmedlemmerne kan I gøre det på bestyrelse@missing-people.dk

Vivian Winther Eriksen

Formand og Presseansvarlig


Mail: vivian@missing-people.dk




Janne Bisgaard

Næstformand


Mail: janne@missing-people.dk

Heidi Pedersen

Sekretær


Mail: heidi@missing-people.dk

Karina Wexøe Poulsen

Kasserer


Mail: karina@missing-people.dk

Pernille Kaldal

Bestyrelsesmedlem


Mail: pernille@missing-people.dk