Bestyrelse

Missing People

"Vi vender hver en sten"

Bestyrelse

Her kan I se bestyrelsen, der blev valgt på den stiftende generalforsamling 5. november 2016

 

Hvis I ønsker at sende en mail til alle bestyrelsesmedlemmerne kan I gøre det på bestyrelse@missing-people.dk

Vivian Winther Eriksen

Formand og Presseansvarlig

 

Mail: vivian@missing-people.dk

Lars Jensen

Næstformand og Webmaster

 

Mail: lars@missing-people.dk

Heidi Pedersen

Sekretær

 

Mail: heidi@missing-people.dk

Thomas Bak Christensen

Kasserer

 

Mail: thomas@missing-people.dk

Janne Bisgaard

Bestyrelsesmedlem

 

Mail: janne@missing-people.dk

Frivillig forening:

 

Missing People

c/o Vivian Winther Eriksen

CVR: 37865737

Bank:

Sparekassen Kronjylland

Reg: 9323

Konto: 0011227287

MobilePay: 41065

 

Vagttelefon døgnet rundt:

71 74 76 76

41065

Opdateret 02/05-2018